Zielona Kawa Plus – Kupno – Dozowanie – Cena – Rewizje

671 Widoki

Jeśli zamierzasz kupić Zieloną Kawę Plus, zalecamy uważne przeczytanie tego magazynu.

Zielona Kawa Plus jest klasycznym przykładem dodatku, którego należy unikać. Chociaż obiecuje pomóc Ci stracić 10 kilogramów w ciągu miesiąca, powinieneś się dobrze zastanowić, czy tak jest. Najpierw przyjrzyjmy się, co ta opłata oferuje klientowi.

Według strony internetowej Green Coffee Plus zawiera 100% naturalnych składników. Każde opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesiąc. Należy przyjmować dwie kapsułki dziennie, jedną rano i jedną wieczorem po jedzeniu.

Pakiet kosztuje 27 euro. Z dwoma pakietami, które kosztują 45€ wygrasz jeden za darmo, a z trzema pakietami 67€ wygrasz 3 kolejne. Koszty wysyłki wynoszą 25 EUR.

Wizyta na stronie internetowej Green Coffee Plus prowadzi do wniosku, że brakuje ważnych informacji. To jest informacja, która sprawia, że ​​jest wiarygodny suplement diety i odróżnia go od suplementów, które są po prostu oszukańcze.

Zielona Kawa Plus nie podaje żadnych informacji o składnikach, z wyjątkiem tego, że zwykle zawiera kawę zieloną. Nie zawiera ona żadnych szczegółów dotyczących zawartości zielonej kawy. Ponownie, nie podaje informacji, jeśli zawiera również inne składniki.

Na stronie Zielona Kawa Plus można przeczytać obietnice, że ten produkt pomoże Ci stracić do 10 kilogramów w ciągu miesiąca. Jednak utrata tak dużej wagi w ciągu miesiąca może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Również ta skuteczność nigdy nie została udowodniona.

Znowu, nie ma informacji o firmie produkującej Green Coffee Plus, nie ma fizycznego adresu, numeru kontaktowego ani adresu e-mail.

Zielona Kawa Plus nie dostarcza niezbędnych informacji, które sprawiają, że odchudzanie pigułki jest niezawodne. Podziela wiele cech pigułek, które okazały się fałszywe.

Svetol Zielona Kawa Svetol Green Coffee jest niezawodną pigułką, zawiera zieloną kawę i jest dostępna w Evolution Slimming, jednym z największych sklepów internetowych specjalizujących się w suplementach diety. Svetol zawiera wysokiej jakości ekstrakt z zielonej kawy. Zawartość kwasu chlorogennego wpływa na 50%.

Green Coffee 5K

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Zielona Kawa Plus – Kupno – Dozowanie – Cena – Rewizje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*