LumiSkin Recenzja: czy to naprawdę skuteczne?

LumiSkin Recenzja: czy to naprawdę skuteczne?

LumiSkin Wprowadzenie

LumiSkin jest zastrzeżonym składnikiem preparatu Sederma, jednego z największych, najlepiej rozpoznawalnych preparatów kosmeceutycznych na świecie, który został specjalnie opracowany, aby zapewnić korzyści w zakresie rozjaśniania skóry, i który przede wszystkim składa się ze związku Diacetyl Boldine (DAB).

Co robi LumiSkin Roszczenie

lumiskin review LumiSkin Recenzja: czy to naprawdę skuteczne?

Zgodnie z twierdzeniami producenta ten zastrzeżony składnik może być podawany w różnych produktach do pielęgnacji skóry, zapewniając następujące korzyści:

 • Reguluje funkcje nadnerczy i poziom wapnia, co również minimalizuje pigmentację skóry
 • Pośrednio hamuj produkcję tyrozynazy, prekursora, który aktywuje melaninę, naturalny pigment skóry, aby rozjaśnić swoje ciemne plamy i poprawić naturalny blask cery
 • Pomaga zapobiegać uszkodzeniom zdjęć spowodowanym działaniem promieni UV i hiper pigmentacji wywołanym przez inne czynniki, które mogą powodować ciemnienie skóry
 • Ten zastrzeżony składnik może zostać dodany do różnych kategorii produktów, takich jak te wymienione poniżej, w celu poprawy ich właściwości i funkcji rozjaśniających skórę:
 • Cera porcelanowa sypki proszek
 • Krem na dzień z filtrem przeciwsłonecznym
 • Anti-dark Circles
 • Przeciwstarzeniowa maska rozjaśniająca skórę

LumiSkin Dane producenta

Ten zastrzeżony składnik do pielęgnacji skóry jest formułowany i wytwarzany przez firmę Sederma, tę samą firmę, która jest za serią Matrixyl, kompleksy wielopeptydowe, które były szeroko stosowane w produktach przeciw starzeniu się w szerokim zakresie kategorii. Założona w 1964 r. I później, w 1997 r., Stając się filią grupy Croda International, firma Sederma „zajmuje się opracowywaniem aktywnych składników i tworzeniem innowacyjnych koncepcji kosmetyków, w oparciu o opanowanie biotechnologii, dobrej chemii i ekstrakcji roślinnej „. Paryska firma zajmująca się badaniami i rozwojem oraz produkcja jest wiodącym twórcą szerokiej gamy wysokiej jakości składników powszechnie podawanych w szerokim asortymencie produktów do pielęgnacji włosów i pielęgnacji skóry.

Działanie LumiSkin

Produkt ten pośrednio hamuje produkcję melaniny poprzez hamowanie szlaków i produkcji tyrozynazy, a także regulację czynności nadnerczy i poziomu wapnia.

LumiSkin Składniki

Kluczowym składnikiem podawanym w LumiSkin jest Diacetyl Boldine (DAB). Rozjaśnia ciemne plamy i rozjaśnia ogólny kolor skóry poprzez pośrednie hamowanie aktywności tyrozynazy. Jest to prekursor melaniny, która po aktywacji wytwarza więcej pigmentu. DAB redukuje również poziom wapnia i wpływa na funkcje nadnerczy, aby promować jaśniejszy i jaśniejszy odcień skóry.

LumiSkin Plusy

 • LumiSkin został opracowany przez jedno z największych na świecie i renomowanych laboratoriów kosmetycznych, firmę Sederma.
 • Na podstawie niezależnego badania przeprowadzonego w odniesieniu do siły działania LumiSkin, naukowiec zauważył, że DAB spowodował 25% poprawę w ciemnych plamach po zaledwie 2 miesiącach dalszego stosowania tego zastrzeżonego składnika.

LumiSkin Przeciw

 • Składnik może zostać poddany dalszym niezależnym badaniom skuteczności.
 • Producent nie udostępnia szczegółowych informacji o LumiSkin, chociaż szczegółowe dokumenty są dostępne na żądanie.

LumiSkin Efekty uboczne

W oparciu o profesjonalne zalecenia, LumiSkin nie może być brany pod następującymi warunkami, aby uniknąć negatywnych skutków ubocznych:

 • Użytkownik ma mniej niż 18 lat, jest w ciąży lub karmi piersią
 • Przyjmowanie leków lub suplementacji, które mogą obejmować między innymi kwas cytrynowy, węglan wapnia i wodorotlenek glinu
 • Użytkownik ma otwarte rany

Wskazówki

LumiSkin należy podawać w postaci kosmetyków i środków higieny osobistej, które mają na celu dostarczenie wybielacza do skóry.

Ostateczny werdykt

LumiSkin opiera się na intensywnych pracach badawczo-rozwojowych, ale istnieją inne czynniki, które wpłyną na jego siłę działania po dodaniu do produktów rozjaśniających skórę. Z Twojej strony najlepiej jest uzyskać ten składnik z produktów komercyjnych, a nie w czystej postaci.

%name LumiSkin Recenzja: czy to naprawdę skuteczne?

LumiSkin

318 zł 159 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 159 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 148 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*