Prawda o Żelu Tytanowym: Jeśli to działa, jeśli to jest oszustwo…. Etc.

Nie Arabowie, tak Nie nie istnieje I Żel Titan nie działa

Nie lubię pisać o najnowszych „magicznych pigułkach” w świecie powiększania penisa, które obiecują centymetry w rekordowym czasie.

Ale wciąż dostaję emaile z pytaniem: Jeśli Titan Gel Works….

A teraz będę powtarzał to, co ciągle powtarzałem:

Ponadto, naturalne ćwiczenia i narzędzia nie są „magiczną pigułką”, wymagają czasu, stałego wysiłku i wysiłku.

Kiedy widzę na rynku produkty tego typu, zdaję sobie sprawę, dlaczego ta branża ma tak złą reputację. Gdyby jednak nie było popytu, nie byłoby podaży.

Ludzie wciąż szukają kremów, pigułek, kuracji babci szamana… cokolwiek, co pomoże im magicznie powiększyć penisa.

Ale falokulturyzm jest poważną dyscypliną rządzoną naukowymi zasadami. I „magiczne pigułki” nie mogą kwestionować tych zasad.

Minęło mi ponad dwa lata, zanim zyskałem ponad 3 centymetry grubości i około 3 cm długości. Tak, dwa lata pierzenia. 2 lata pełnego wysiłku, wytrwałości i ciężkiej pracy

A teraz Titan Gel wychodzi z Żelu, mówiąc, że zmarnowałem swój czas, ponieważ jego magiczny krem składający się z naturalnych składników….

Trzymaj się mocno…..

….. Rozpowszechniają się one w gąbczastych i jamistych tkankach penisa, normalizują krwawienie, usuwają pot i zwiększają ilość naczyń krwionośnych.

Przyssawka, która nie zna anatomii męskiej kończyny, czyta powyższe stwierdzenie, a ponieważ brzmi ono tak technicznie i magicznie, ekscytuje się.

Jednak za tym językiem kryje się bezsensowne stwierdzenie. Ilość naczyń krwionośnych nie może zostać zwiększona. Nie rosną jak rośliny.

Jedyną rzeczą, która działa, jest ciągłe stresowanie tkanki, ciała jaskiniowego i tuniki poprzez ćwiczenia i narzędzia.

Krem, który rekomendujemy od jakiegoś czasu teraz, MaxOut, jest serum do tworzenia galarety, które pozwala na większe rozszerzenie członka, ale używać go przez siebie i myśleć, że może pomóc w powiększeniu penisa, jest naiwny.

Wszystkie referencje Titan Gel są bardziej fałszywe niż „gratulacje dla odwiedzających 1.000.000 i wygrałeś iphone”.

Każdy z nich.

Obrazy wyników mogą być retuszowane, a zeznania sfałszowane.

Dlatego z Bathmate pokazuję swoje wyniki przed i po filmie wideo, a także dostarczam realne świadectwa w tym formacie.

Jedynym kremem, który może pomóc, jest hormon zawierający Dihydrotestosteron (DHT), ponieważ niektóre receptory DHT w kończynach pozostają otwarte nawet po dojrzewaniu.

Ale znowu, jeśli nie zrobisz nic innego, np. ćwiczenia lub korzystanie z narzędzi, nie zobaczysz żadnych rezultatów.

Warto również wspomnieć, że tego typu kremki hormonalne są niebezpieczne i nie warto bawić się z układem hormonalnym.

Chociaż krem hormonowy może wydawać się „nieszkodliwy” z tego prostego faktu, że jest to „pomadyt”, który aplikujesz na organizm, to jednak wnika w skórę i dociera do krwiobiegu.

Nie ma dużej różnicy między kremami hormonalnymi a steroidami.

W końcu, jeśli chcesz powiększyć penisa naturalnie i prawdziwie, trzymaj się tego, co działa: ćwiczenia i narzędzia. Niech inni rzucają wyzwanie grawitacji naturalnymi kremami.

W poniższym filmie analizował literę sprzedaży żelu Titan (który jest szkodą nie dlatego, że jest źle zaprojektowany, ale z powodu braku etyki i skrupułów) 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 126 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*